Aanmelding Jaarvergadering op 20 maart 2026

Datum: 20 maart  2026
Aanvangstijd: 14:30
Locatie: Het Koelhuis, Coenensparkstraat 1 7202 AN Zutphen

 

Geachte collega’s, confrères, amicae, amici,

Hierbij nodigen wij u van harte uit voor de Jaarvergadering van de Orde van Advocaten in het arrondissement Gelderland op vrijdag 20 maart 2026. De Jaarvergadering vindt dit jaar plaats in Het Koelhuis in Zutphen (Coenensparkstraat 1), een karaktervol industrieel monument waar historie en vernieuwing samenkomen.

Een jaarvergadering is een mooi moment om elkaar te ontmoeten en gezamenlijk stil te staan bij onze beroepspraktijk. Een belangrijke traditie als Gelderse Balie, juist in een tijd waarin verbinding belangrijker is dan ooit.

Tijdens de bijeenkomst worden tevens de aanwezige jubilarissen die 25, 40 en 50 jaar advocaat zijn in het zonnetje gezet door de deken.


Programma
14:00 uur – ontvangst gasten met inschrijving
14:30 uur – start Jaarvergadering
15:30 uur – einde Jaarvergadering / pauze
16:00 uur – Raymond Mens – (Q&A met de gasten)
17:00 uur – borrel
18:30 uur – diner
20.45 uur – einde


Na de Jaarvergadering verwelkomen wij met genoegen onze spreker Raymond Mens.

Raymond Mens is een veelgevraagd Amerika-deskundige en politicoloog, bekend van radio en televisieprogramma’s zoals Vandaag Inside en Op1. Al in 2016 voorspelde hij dat Donald Trump de Amerikaanse presidentsverkiezingen zou kunnen winnen – destijds tegen de stroom in, inmiddels met grote nauwkeurigheid gebleken.

In zijn podcast Amerika in 15 minuten en tijdens lezingen duidt Mens de laatste politieke en maatschappelijke ontwikkelingen in de Verenigde Staten. Hij plaatst deze in een bredere context en analyseert onder meer de blijvende invloed van het Trump-tijdperk en de rol van de media.

Na een korte introductie volgt een Q&A-sessie in interviewstijl, waarbij ruimte is voor vragen uit de zaal.


Heeft u voorafgaand aan de bijeenkomst een vraag voor Raymond Mens die u graag aan bod ziet komen tijdens de Q&A? Dan kunt u deze uiterlijk 6 maart a.s. mailen naar cursus@ordegelderland.nl. 

Aanmelden voor het diner

Dit jaar vragen wij u zich aan te melden indien u wenst deel te nemen aan het diner. Aanmelden kan via deze link: klik hier.

De definitieve agenda en de bijbehorende stukken (waaronder het jaarverslag, notulen, jaarrekening en begroting) worden uiterlijk één week voorafgaand aan de vergadering via de gebruikelijke kanalen beschikbaar gesteld.

Voor advocaat-stagiaires levert deelname aan de jaarvergadering een stempel op.

Wij hopen u op 20 maart 2026 in Zutphen te mogen verwelkomen.

Met hartelijke groet,


namens de Raad van de Orde,
mr. W.W.H. Timmermans
deken

 

Praktische informatie:

Komt u met de trein?
Goed idee! Het Koelhuis ligt op 200 meter van station Zutphen.
• rechtstreekse intercityverbinding met o.a. Deventer, Apeldoorn, Nijmegen, Den Bosch, Winterswijk, Zwolle en Hengelo.
• Neem de achterzijde van het station, sla linksaf en u loopt zo tegen Het Koelhuis aan.
• Ideaal voor fietsers, wandelaars en treinreizigers.

Parkeren – P +R Station Zutphen
Tegenover Het Koelhuis ligt de Q-Park garage aan de Lijmerij. U kunt hier makkelijk en overdekt parkeren.

Navigatieadres:
Lijmerij 2, 7202 AZ, Zutphen

inschrijven

Inschrijven U kunt zich inschrijven voor Aanmelding Jaarvergadering op 20 maart 2026
Terug naar het agenda-overzicht